Strona główna » Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu
 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet produktów dla przemysłu gastronomiczno hotelarskiego oraz osób w nim pracujących.
 2. W przypadku zamówień płatnych przelewem realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu. Inna forma płatności to płatność za pobraniem lub gotówką przy odbiorze.
 3. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon lub faktura.
 4. Faktura VAT jest wystawiana na wyraźne życzenie klienta.
 5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.
 6. Ceny produktów i usług są podane jako ceny netto i brutto.
 7. Towar może zostać zwrócony w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 7 dni od otrzymania pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży oraz od otrzymania przesyłki zwrotnej. 
 8. Hafty wykonywane są przeważnie na kieszeniach bluz i fartuchów. Kolor haftu jest w kolorze lamówki lub kontrastowo do materiału. Jeśli klient nie wybrał sam rodzaju i koloru czcionki to sprzedawca wybiera go sam bez konsultacji z kupującym. Jeśli nie opisano inaczej opcja 'napisy' traktowana jest jako haft imienia i nazwiska zamawiającego.
 9. Materiały i półprodukty do produkcji danego produktu mogą się nieco różnić w zależności od aktualnej partii materiałów i półproduktów.
 10. Reklamacje należy kierować na adres:  Fartuchy24,  Os. Armii Krajowej 125, 61-381 Poznań lub adres email podany w zakładce kontakt.
 11. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
 12. Produkty w naszym sklepie mają przeznaczenie przemysłowe, tzn do profesjonalnego użytku, stąd gwarancja i rękojmia wynosi 12 miesięcy. 
 13. Wszelkie spory będzie rozstrzygał sąd z siedzibą w Poznaniu.


Polityka Prywatności:
Dane osobowe klientów nie są wykorzystywane w sposób sprzeczny z prawem, w tym nie są przekazywane osobom trzecim lub innym firmom.


Dane podmiotu prowadzącego sklep:
Swiat Gastronomii
Os. Armii Krajowej 125
61-381 Poznań
NIP: 8561692413
Regon: 300569096
Wpis do EDG: 52465/2007 wydany przez Prezydenta Miasta Poznania


Przejdź do strony głównej